Physical fitness is the first requisite of happiness Joseph H. Pilates

Balance Pilates

Milady Horákové 29
Praha 7 , 170 00

605-394-557

praguepilates@gmail.com

Fotogalerie:

 

Nová terapie proti bolesti a omezené mobilitě

Inovativní terapie 

Matrixova Rytmicka Terapie, vyvinutý Dr. Ulrichem G. Randollem na univerzitě v Erlangenu v Norimberku, je kreativní a životně důležitá inovace v účinném léčení a prevenci široké škály zdravotních stavů, zejména těch, které souvisejí s poruchami mikrocirkulace včetně onemocnění nervového a muskuloskeletálního systému.

Matrixova Rytmicka Terapie je vibrační terapie zaměřená na kosterní svaly

Důvodem pro pozoruhodný úspěch léčby maticového rytmu spočívá jeho jemné působení a jeho schopnost dosáhnout hluboko do tkáně.

Úplně bez bolesti a relaxační léčby

Tato terapie stimuluje přirozený rytmus svalů a působí nepřímo na regulaci procesů spojených s ním. Výsledkem je obnovení přirozené vibrace tkání a optimalizace celulární logistiky.

Tato metoda může zacházet s celou řadou podmínek, včetně

Bolesti zad

Bolest krku

Zmrzlé rameno

Syndrom karpálního tunelu

 

 

MATRIX RHYTHM THERAPY 

 Jak léčba funguje? Naše buňky oscilují rytmicky za předpokladu, že jsou zdravé. Jakmile je tato rytmická pulzace nějakým způsobem narušena, dochází k zpomalení zdravých procesů v matrici, v oblasti intersticiálního prostoru kolem buňky a kongesce v normálním toku tekutin. proto příslušné části těla již nedostávají dostatečnou výživu a toxické odpady nejsou dostatečně rychle odstraněny. První drobné podráždění vyplývající z této poruchy se stěží ani nezaznamenává u pacienta. Zanedlouho však dojde k vážným a nejdůležitějším ze všech bolestivých poruch, které mohou postupně ovlivňovat celý buněčný aparát svalů, kostí, chrupavek, cévních a nervových tkání.

Matrix Rhythm Therapy zastavuje tento škodlivý proces. Prostřednictvím speciálně tvarovaného rezonátoru vytváří zařízení pro léčbu mechanické pulzace, které jemně a harmonicky vyvolají buňky, aby znovu přijaly vlastní kmenové analogové oscilace, což je zvláště účinné pro kosterní svalstvo a nervový systém. Z tohoto důvodu se metabolické procesy vrátí do normálu v krátkém čase. Léčení a regenerace jsou uvedeny do pohybu.